Není fitness shop jako fitness shop

V poslední době se to hemží  internetovými obchody zaměřenými na potravinové doplňky, které rostou jako houby po dešti. Na internetu dnes můžete najít nespočet fitness shopů. Najít, ale takový, který má přesně takové produkty, jaké potřebujete, za rozumné ceny a výborný zákaznický servis, a který vám vyhovuje po všech stránkách, může být někdy opravdovým oříškem.

Pokračovat ve čtení

Kde koupit kvalitní a levnou drogerii?

Chcete si pořídit kvalitní drogerii nebo kosmetiku, ale při pohledu na ty ceny se zděsíte? Když chceme kvalitní věci, tak si za ně musíme i připlatit. Je to jednoduché. Nemůžeme platit přece stejnou částku za ekologické nebo zdravé výrobky jako za obyčejné výrobky, které jsou plné umělých přísad a chemikálií. Je to jednoduché pravidlo, které platí téměř vždy a všude. Čím kvalitnější věc nebo výrobek je, tím je ve většině případů i dražší. Ano, já vím, že někdy platíme jenom za značku a výrobky ve skutečnosti nemusí být tak kvalitní. Ale přesto můžete pořídit levnou drogerii v rozumné kvalitě za nízké ceny. Jen je třeba trošku hledat a nekoupit je hned v prvním obchodě, který spatříte. Níže se dozvíte pár tipů kde se dívat.

 

Pokračovat ve čtení

Co to vlastně jsou křečové žíly?

Co se děje v těle, když na svých nohách objevíte vystupující tmavé žilky, tedy křečové žíly? Křečové žíly nejsou ničím jiným než zánětem, který postihne žilovou chlopeň. Takto postižená žíla není schopná fungovat správně a dochází k obrácenému toku krve, což nezní hezky a ani to hezké není. Tento jev způsobuje vyšší žilní tlak a to je ten pocit, když vás žíly začnou bolet.

Pokračovat ve čtení

Iontové nápoje pomáhají doplnit energii

Při aktivním sportu spalujeme nejen kalorie, tuk a náš špatný pocit, ale také energii, vodu v těle a s ní i tělu prospěšné minerály. Proto je dobré tělu dodávat zpátky některé minerály a vodu, bez čehož by tělo nemuselo fungovat správně. A od toho tu jsou iontové nápoje.

Protože v zápalu sportu často na pití zapomínáme, tak je dobré pít aspoň před a po sportu. A nejlépe společně s vitamíny a minerály. Iontové nápoje splňují všechny požadavky, proto je to doporučený nápoj pro sportovce.

Víte, kdo je výr a vír?

Nekonečná skepse vládne v českém pravopisu. Stačí jedno písmenko a kompletně změníme zvíře v přírodní úkaz. Nejsme kouzelníci? Výr je zvíře podobné sově, které na nás kouká tak, že nás kompletně rozhodí z míry. Naopak vír je proud vody, který vytváří efekt, jevící se jako vodní tornádo. Dále se také používá idiom rozvířit prach. Kde však nejčastěji děláme chyby? Například v oblíbených whirlpoolech - česky vířivkách. Projděte si internet a uvidíme, kolikrát narazíte na výřivky. Je to správně? Samozřejmě ne. Vířivky jsou správně jedině s měkkým I. Bohužel na toto pravidlo zatím není žádná kreativní poučka. Zkrátka, výr je zvíře s tvrdým, vír je živel s měkkým :-).

Potraviny bez lepku, zkuste je i vy

Ať už jste se rozhodli sami, nebo je to díky zdravotním komplikacím, na tom konzumovat potraviny bez lepku není nic zvláštního. Vašemu tělu to prospěje a vrátí vám to. A co byste vlastně mohli jíst? Možností je opravdu mnoho od luštěnin, přes pseudoobilniny jako je pohanka, amarant a jiné další. Alternativou ke křupavému pečivu mohou být také všemožné sušené placky, které příjemně křupou a navíc si je můžete dát s pomazánkou, zeleninou, se šunkou, zkrátka tak, jak jste byli zvyklí. Zkuste to sami a dejte si "bezlepkový týden" vaše tělo vám poděkuje.

Pikantní marináda osvěží každé grilování

Cítíte tu vůni, která se line okolím? Ano, je léto, tedy čas grilování. Každý z nás má ten svůj nejlepší recept, na přípravu masa, nebo zeleniny, který rád používá. Někdo maso naloží přes noc, jiný jen pár hodin před samotným grilováním, je to zcela individuální. Avšak na co při přípravě nesmíme zapomenout je pikantní marináda. Ta k masu bezpodmínečně patří.
Marinádu můžeme připravit z čerstvých či sušených pálivých paprik, rajčat, zakysané smetany, citronu a bylinek. Fantazii se meze nekladou a je tak jen na vás, jaká bude.

Víceúčelová hřiště pro vás i vaše děti

Moderní město se neobejde bez pořádného hřiště, kde by se zabavili jak ti nejmenší, tak i jejich rodiče. Víceúčelové hřiště je přesně to, co tyto parametry splňuje. Děti mohou využít průlezek, kolotočů, či pískovišť, zatímco jejich rodiče si mohou zahrát kopanou, volejbal, basketbal a různé další hry. Další možností je využít taková hřiště jako posilovnu. Takovou možnost ocení zejména dospívající.
Víceúčelové hřiště přesně podle představ dokáže zrealizovat společnost Gold Return s.r.o., která se na tuto oblast zaměřuje. Její specializací jsou také renovace umělých povrchů, mezi něž spadá údržba tartanu, umělého trávníku a jiné. Dokáží se postarat také o opravy sportovního oplocení a mantinelů. Vše s potřebnou kvalitou. Už máte vybráno, kde bude stát nové hřiště?

Regenerace fotbalových trávníků naplno

Naše společnost Gold Return nabízí regeneraci sportovních i nesportovních trávníků. Používáme profesionální techniku speciálně určenou pro sportovní travnaté plochy. Provedeme například hloubkovou airifikaci s uvolněním zhutněného povrchu, zapískování trávníku se zapravením písku, dosetí hřiště, vertikutaci, oddrenážování hrací plochy a další služby. Regenerace fotbalového trávníku s námi bude jistě hračkou.

Jak provádět opravu hřišť?

Sportovní hřiště a areály jsou nenahraditelnou součástí každého města. Ale stejně jako všechny areály, tak i ty sportovní si vyžadují údržbu. Pokud dojde k poškození hřiště, je žádoucí oprava. Ale jak provést opravu, aniž by město muselo platit? Možností je založení nadačního fondu, do kterého by mohli přispívat podnikatelé.

Pokračovat ve čtení