Operace varixů

Objevily se vám na nohou křečové žíly a doktor navrhl operaci? Nemějte strach, v dnešní době se k takovýmto operacím využívá léčba endovaskulárním laserem.

Operace křečových žil laserem je moderní mini invazivní metoda vhodná k ošetření i rozsáhlých ložisek. Je to metoda, která ale nutně vyžaduje kvalitní předoperační vyšetření. Až na jeho podkladě se může laserové ošetření nabídnout dané skupině pacientů. Metoda se nedá bohužel použít u všech pacientů a všech typů postižení.

Pokračovat ve čtení

Růst svalů?

Na internetu můžeme najít různé návody jak zhubnout. Každý z nás si může vybrat dietu, která se mu nejvíce hodí. S velkým nadšením a odhodláním se pouštíme do nefunkčních diet. Nejdříve přicházejí první výsledky, ale později se opět setkáme s nechtěným jojo efektem. Nejlepší způsob jak zhubnout je vyvážená strava a aktivní pohyb. Musíme dbát na určité množství karbohydrátů, které přijímáme každý den. Jednou z nejdůležitějších částí naší stravy jsou proteiny na růst svalů, které přijímáme prostřednictvím masa, nebo prášku, který si můžeme zakoupit v kamenných obchodech, nebo i na internetu. Pokud chceme na stálo upravit metabolismus, jen tento způsob je ověřený a opravdu funguje.

Dámská kabelka bílá

Hledáte elegantní kabelku, která zdůrazní ženskost? Preferujete luxusní kabelky, které upoutají pozornost okolí? Pak je pro vás dámská kabelka bílá jako stvořená. Bílá barva je neutrální a je možné ji sladit s jakoukoliv jinou barvou. Nebojte se tedy vzít si bílou kabelku k jakémukoliv outfitu. Při výběru kabelky se budete zaměřovat na materiál, velikost, ale také design. Kabelka se vám musí líbit, abyste si ji koupili.

Číst dál

Zdravá láhev

Velmi důležitou součástí dětského vybavení je láhev, bez které se dnes neobejdete. Velmi oblíbená je na trhu takzvaná zdravá láhev. Jedná se o český produkt, k jehož výrobě jsou použity materiály vyvinuté pro lékařské a farmaceutické účely. Díky tomu je láhev zdravotně nezávadná a mohou ji používat bez obav i vaše děti. Do láhve je možné vlít tekutinu s teplotou až 100 °C, aniž by došlo k jejímu poškození. Na údržbu je láhev snadná a můžete ji vkládat také do myčky.

Číst dál