Svět módy je nevyzpytatelný!

Zapomeňte na globální obuvní značky typu Nike. Momentálně nejvíce frčí návrat k tradicím a můžeme to vidět nejen na ulicích a omladině, ale i na různých modních přehlídkách, které určují trendy budoucích měsíců. Proto někoho, kdo se v tomto odvětví nepohybuje může překvapit, že obuv jakou jsou Prestige můžeme pořád vidět a místo posledního zvonění jsou právě ony tím, co oživuje módní mola.

Pokračovat ve čtení

Prestige jde vstříc svým zákazníkům

Prestige obuv má stále své nadšence, milovníky a oblíbence. Jak to ale takové boty dokázaly? Přitom nejsou ani vzhledné.
Prestige obuv patří k nejlepším výrobkům, které si udrželi dlouhou dobu svou stálou zákaznickou základnu. Prestige příběh je však jednoduchý – nezaspali dobu a stále se přizpůsobují.

prestižky

Pokračovat ve čtení

Znáte Prestižky?

Prestižky jsou tu s námi již po generace. Jejich historie sahá až do roku 1984 do tehdejšího centra obuvnické výroby baťovského Zlína. Dnes se již vyrábí různé druhy prestižek, a to v pestré škále barev a kombinací, ale také různé typy bot, ať už pracovních, na volný čas, pro děti nebo speciální obuv určená na golf.

Pokračovat ve čtení