Potraviny bez lepku, zkuste je i vy

Ať už jste se rozhodli sami, nebo je to díky zdravotním komplikacím, na tom konzumovat potraviny bez lepku není nic zvláštního. Vašemu tělu to prospěje a vrátí vám to. A co byste vlastně mohli jíst? Možností je opravdu mnoho od luštěnin, přes pseudoobilniny jako je pohanka, amarant a jiné další. Alternativou ke křupavému pečivu mohou být také všemožné sušené placky, které příjemně křupou a navíc si je můžete dát s pomazánkou, zeleninou, se šunkou, zkrátka tak, jak jste byli zvyklí. Zkuste to sami a dejte si "bezlepkový týden" vaše tělo vám poděkuje.

Pikantní marináda osvěží každé grilování

Cítíte tu vůni, která se line okolím? Ano, je léto, tedy čas grilování. Každý z nás má ten svůj nejlepší recept, na přípravu masa, nebo zeleniny, který rád používá. Někdo maso naloží přes noc, jiný jen pár hodin před samotným grilováním, je to zcela individuální. Avšak na co při přípravě nesmíme zapomenout je pikantní marináda. Ta k masu bezpodmínečně patří.
Marinádu můžeme připravit z čerstvých či sušených pálivých paprik, rajčat, zakysané smetany, citronu a bylinek. Fantazii se meze nekladou a je tak jen na vás, jaká bude.

Ulehčete svým zádům

Chodíte cvičit a trpíte bolestmi zad? Bojíte se, že se vám vaše prsa vytahají? Pak si pořiďte kvalitní sportovní podprsenku. Pokud jste ještě neslyšeli o zázraku jménem Panache, pak to rozhodně napravte. Tato podprsenka se vyvíjela 2 roky, na trhu se sportovním prádlem patří mezi nejlepší, co si můžete pořídit a možná nebudete věřit, ale opravdu funguje. Podprsenka Panache se dodává v několika barvách a pomůže spíše ženám s větším poprsím, které jim způsobuje i běžně problémy. Testy dokázaly, že prsa při pohybu mají dostatečnou oporu.podprsenka panache

Pokračovat ve čtení

Víceúčelová hřiště pro vás i vaše děti

Moderní město se neobejde bez pořádného hřiště, kde by se zabavili jak ti nejmenší, tak i jejich rodiče. Víceúčelové hřiště je přesně to, co tyto parametry splňuje. Děti mohou využít průlezek, kolotočů, či pískovišť, zatímco jejich rodiče si mohou zahrát kopanou, volejbal, basketbal a různé další hry. Další možností je využít taková hřiště jako posilovnu. Takovou možnost ocení zejména dospívající.
Víceúčelové hřiště přesně podle představ dokáže zrealizovat společnost Gold Return s.r.o., která se na tuto oblast zaměřuje. Její specializací jsou také renovace umělých povrchů, mezi něž spadá údržba tartanu, umělého trávníku a jiné. Dokáží se postarat také o opravy sportovního oplocení a mantinelů. Vše s potřebnou kvalitou. Už máte vybráno, kde bude stát nové hřiště?

Joomla SEF URLs by Artio