Regenerace fotbalových trávníků naplno

Naše společnost Gold Return nabízí regeneraci sportovních i nesportovních trávníků. Používáme profesionální techniku speciálně určenou pro sportovní travnaté plochy. Provedeme například hloubkovou airifikaci s uvolněním zhutněného povrchu, zapískování trávníku se zapravením písku, dosetí hřiště, vertikutaci, oddrenážování hrací plochy a další služby. Regenerace fotbalového trávníku s námi bude jistě hračkou.

Jak provádět opravu hřišť?

Sportovní hřiště a areály jsou nenahraditelnou součástí každého města. Ale stejně jako všechny areály, tak i ty sportovní si vyžadují údržbu. Pokud dojde k poškození hřiště, je žádoucí oprava. Ale jak provést opravu, aniž by město muselo platit? Možností je založení nadačního fondu, do kterého by mohli přispívat podnikatelé.

Pokračovat ve čtení

Traditional Chinese medicine and methods

Traditional Chinese medicine is an ancient practice still used by millions of people all over the world - even after the development of modern scientific medicine. At the root of traditional Chinese medicine is the belief that the individual is viewed as an integral part of the forces of nature (macrocosm). By observation of nature, Taoist sages were able to perceive patterns common to both the external environment and the internal climate of the human body. Over a period of thousands of years, the observations of sages all over China led to an intricate system of diagnosis and healing.

These traditional Chinese ancient remedies have withstood the tests of time and the test of modern medicine. Explore the history of traditional Chinese medicine and learn how these ancient remedies - from acupuncture to green tea - are still practiced today.

Joomla SEF URLs by Artio