Zdraví je na prvním místě

Na prvním místě by mělo být u každého člověka zdraví. Ne nadarmo se totiž říká, že je zdraví nad zlato. Všechny věkové skupiny populace trápí řada zdravotních problémů, onemocnění a chorob. Některé z nich jsou běžné, jiné jsou těžko léčitelné a jiné neléčitelné. Jednou z nemocí, které se často objevují, je Crohnova nemoc. Jedná se o infekční onemocnění, které se u nás ještě nedá brzy poznat. Ve světě se pomalu rozšiřuje, a proto je důležité zachovat chladnou hlavu a vytvořit preventivní opatření.  

Vitamíny bojují i proti křečovým žilám

Vitamíny jsou prevencí před nemocemi a posilují imunitu. Ano, to ví každý. Že ale existují vitamíny, které pomáhají předcházet křečovým žilám, to ví málokdo. Představte si vitamín C. Ten všichni známe. Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, které zaručují pružnost a pevnost žil. Křečové žíly, což je časté onemocnění, které trápí dnes i mladší generace, jsou žíly, které vybočily ze své obvyklé trasy kvůli tlaku, tak pružnost a přizpůsobivost může vyřešit tento problém. Vitamín C najdete citrusech, jahodách nebo třeba v bramborách. Dalším potřebným vitamínem je B. Tento vitamín zabraňuje usazování cholesterolu, takže tak má krev větší průchodnost a nevytváří takový tlak na žílu. Béčko najdete v mase a v pečivu.

Regenerace fotbalových trávníků naplno

Naše společnost Gold Return nabízí regeneraci sportovních i nesportovních trávníků. Používáme profesionální techniku speciálně určenou pro sportovní travnaté plochy. Provedeme například hloubkovou airifikaci s uvolněním zhutněného povrchu, zapískování trávníku se zapravením písku, dosetí hřiště, vertikutaci, oddrenážování hrací plochy a další služby. Regenerace fotbalového trávníku s námi bude jistě hračkou.

Jak provádět opravu hřišť?

Sportovní hřiště a areály jsou nenahraditelnou součástí každého města. Ale stejně jako všechny areály, tak i ty sportovní si vyžadují údržbu. Pokud dojde k poškození hřiště, je žádoucí oprava. Ale jak provést opravu, aniž by město muselo platit? Možností je založení nadačního fondu, do kterého by mohli přispívat podnikatelé.

Pokračovat ve čtení

Joomla SEF URLs by Artio