Zdraví je na prvním místě

Na prvním místě by mělo být u každého člověka zdraví. Ne nadarmo se totiž říká, že je zdraví nad zlato. Všechny věkové skupiny populace trápí řada zdravotních problémů, onemocnění a chorob. Některé z nich jsou běžné, jiné jsou těžko léčitelné a jiné neléčitelné. Jednou z nemocí, které se často objevují, je Crohnova nemoc. Jedná se o infekční onemocnění, které se u nás ještě nedá brzy poznat. Ve světě se pomalu rozšiřuje, a proto je důležité zachovat chladnou hlavu a vytvořit preventivní opatření.  

Vitamíny bojují i proti křečovým žilám

Vitamíny jsou prevencí před nemocemi a posilují imunitu. Ano, to ví každý. Že ale existují vitamíny, které pomáhají předcházet křečovým žilám, to ví málokdo. Představte si vitamín C. Ten všichni známe. Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, které zaručují pružnost a pevnost žil. Křečové žíly, což je časté onemocnění, které trápí dnes i mladší generace, jsou žíly, které vybočily ze své obvyklé trasy kvůli tlaku, tak pružnost a přizpůsobivost může vyřešit tento problém. Vitamín C najdete citrusech, jahodách nebo třeba v bramborách. Dalším potřebným vitamínem je B. Tento vitamín zabraňuje usazování cholesterolu, takže tak má krev větší průchodnost a nevytváří takový tlak na žílu. Béčko najdete v mase a v pečivu.

Traditional Chinese medicine and methods

Traditional Chinese medicine is an ancient practice still used by millions of people all over the world - even after the development of modern scientific medicine. At the root of traditional Chinese medicine is the belief that the individual is viewed as an integral part of the forces of nature (macrocosm). By observation of nature, Taoist sages were able to perceive patterns common to both the external environment and the internal climate of the human body. Over a period of thousands of years, the observations of sages all over China led to an intricate system of diagnosis and healing.

These traditional Chinese ancient remedies have withstood the tests of time and the test of modern medicine. Explore the history of traditional Chinese medicine and learn how these ancient remedies - from acupuncture to green tea - are still practiced today.

Trpíte nespavosti? Zkuste přírodní cestu

Je dost možné, že vás také trápí nespavost. Vždyť touto poruchou trpí až 40 % populace. Ale vzít si každý den tabletku a myslet si, že všechno vyřeší, není správným řešením. Místo toho vyzkoušejte různé bylinky, které jsou přírodní a vyřeší vaše problémy dlouhodobě a přirozenou cestou. Podívejte se na přehled bylinek, po kterých se usíná lépe:

Možná si pamatujete ze zahrádky zelené lístečky, které krásně voní. Tak to byla meduňka lékařská, která působí blahodárně proti stresu a nervovému napětí. Proto se užívá také na poruchu nespavosti. Většinou se z ní dělají různé nálevy.

Další možností je levandule lékařská. Taky krásně voní, má jemně fialovou barvu a okamžitě ji rozeznáte. Doporučujeme levandulovou koupel!

A někdy stačí prostě koupit novou a kvalitní matraci!